Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej

tel: 86 215 69 49
e-mail: zpozsekretariat@zpozlomza.pl

ul. Szosa Zambrowska 1/27,
18 – 400 Łomża

Aktualności:

Uwaga na cyberzagrożenia!

W związku z powtarzającymi się z dużą intensywnością informacjami z Centrum e-Zdrowia dotyczącymi zwiększonej aktywności cyberprzestępców w ostatnim czasie – Dyrekcja Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej informuje, że cyberprzestępcy cały czas wykorzystują aktualne wydarzenia społeczne i polityczne oraz sytuację konfliktu zbrojnego na Ukrainie do prowadzenia ataków na systemy informatyczne na terytorium państw UE.

W związku z powyższym uczulamy Państwa na SMS-y i wiadomości mailowe przekazywane pozornie w związku ze świadczeniem usług medycznych przez nasz podmiot. Jeśli nie macie Państwo pewności co do źródła ich pochodzenia, nie należy takich wiadomości otwierać, ani klikać w załączone linki, czy pliki mające postać załączników.

Prosimy, aby w sprawach budzących wątpliwości, a dotyczących np. zaplanowanej wizyty w poradni, posiadanego ubezpieczenia, czy wypisanych leków kontaktować się bezpośrednio z daną komórką organizacyjną Zakładu.

Zachęcamy również do zgłaszania wszelkich występujących zagrożeń do Inspektora Ochrony Danych na adres: zpoziod@zpozlomza.pl.

Skip to content